Lipofilling, bezpieczne i skuteczne modelowanie ciała

lekarze specjaliści > Lipofilling > Lipofilling, bezpieczne i skuteczne modelowanie ciała

Specjaliści Radzą

Lipofilling, bezpieczne i skuteczne modelowanie ciała

Chcesz wymodelować sylwetkę, wyszczuplić biodra, a jednocześnie zaokrąglić piersi lub zlikwidować uporczywe zmarszczki? Przy dzisiejszym rozwoju technologii medycznych wszystko jest do zrobienia. Lipofilling to wypełnianie autologiczną – własną tkanką tłuszczową. To znacznie bezpieczniejsza metoda. Stosowana również do modelowania pośladków, ale też poprawy rysów twarzy, modelowania policzków czy ust i wypełniania zmarszczek. W Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki dostępna jest najnowsza światowa technologia firmy PALOMAR MEDICAL TECHNOLOGIES.

Na czym polega wyjątkowość zabiegu?

Tkanka tłuszczowa pobierana jest najczęściej z okolic ud, lędźwi lub brzucha i poddawana odwirowywaniu za pomocą najnowocześniejszej wirówki Adivive Palomar. Jej zastosowanie zwiększa skuteczność zabiegu w stosunku do innych dotychczasowych metod. Wirowanie pozwala oczyścić ją z płynów i pozostawić tylko zdrowe, najbardziej wartościowe komórki. Następnie tkanka tłuszczowa jest aplikowana w wybrane miejsce. W przypadku piersi zabieg pozwala na ich powiększenie nawet o jeden rozmiar, wymodelowanie kształtu i ujędrnienie. Lipofilling ma wiele zalet: niskie ryzyko powikłań wykorzystanie własnego wypełniacza nie grozi alergią), krótki czas wykonania zabiegu oraz rekonwalescencji. Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej doskonale sprawdza się w zabiegach wolumetrycznej korekcji twarzy, wypełnia zmarszczki, poprawia jakość i sprężystość skóry – mówi dr Konrad Januszek, współpracujący z Elite Centrum Laseroterapii.

Zabieg reimplantacji tkanki tłuszczowej wykonywany jest tego samego dnia, co usuwanie tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu najskuteczniejszego urządzenia Palomar SlimLipo 3D. Jego unikalność polega na zastosowaniu fal laserowych o długości 924 nm oraz 975 nm, które gwarantują optymalny efekt usunięcia tkanki tłuszczowej i zwiększenia napięcia skóry (termolifting). W czasie zabiegu sonda laserowa nakierowuje strumień lasera bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Laser równomiernie rozgrzewa, a następnie rozpuszcza tłuszcz, omijając okoliczne tkanki. Jednocześnie fale o innej długości obkurczają i odbudowują włókna kolagenowe. Zabieg wymaga jedynie miejscowego znieczulenia – dodaje dr Konrad Januszek, szkoleniowiec metody SlimLipo 3D z Elite Centrum Laseroterapii. Metodą SlimLipo można wymodelować brzuch, pośladki, ramiona, ale też podbródek. SlimLipo 3D umożliwia też leczenie nadpotliwości. Wiązki światła laserowego rozpuszczają pachowe gruczoły potowe, które potem są odsysane. Zabieg jest krótki i bezbolesny.Lipofilling

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl